Bytové domy

V oblasti bytových domů poskytujeme komplexní služby

Zelená pro energetickou nezávislost majitelů bytů i SVJ

Od roku 2023 není potřeba stoprocentního souhlasu všech vlastníků bytových jednotek. Stačí když se pro její řízení rozhodne minimálně jedna třetina vlastníků. Navíc došlo i k navýšení výkonu na tak zvané zjednodušené připojení, díky kterému můžete mít instalovanou elektrárnu o výkonech až 50 MWp, aniž byste potřebovali licenci, či souhlas distributora elektrické energie.

V případě vašeho zájmu rádi přijedeme a probereme možnosti s vaším výborem a následně i s vlastníky jednotlivých jednotek.

Neváhejte se na nás obrátit už nyní a zajistěte si možnost využití státní dotace, která bohužel není v našich podmínkách nevyčerpatelná. Díky našemu smluvnímu partnerovi společnosti Essox, jsme schopni zajistit pro váš dům i velmi výhodné financování v rámci podpory obnovitelných zdrojů.

Jak to funguje?

Váš dům se po instalaci změní na tkz. jednotné odběrné místo, kdy všichni lidé připojeni k fotovoltaickému systému, budou mít pouze jednoho společného dodavatele elektrické energie a rozúčtování bude probíhat na základě certifikovaných podružných elektroměrů.

Proč jsme skvělým partnerem fotovoltaiky pro bytové jednotky? Garance díky zkušenostem s průmyslovými projekty

Při našich instalacích se používají jen ty nejmodernější technické prostředky a vyspělá řešení, která

nejsou používaná u rodinných domů, takže zkušenosti s velkými projekty hrají obrovskou výhodu.