Financování

Proč pořizovat solární ohřev vody?

Program Nová zelená úsporám umožňuje získání dotace až ve výši 50 % investovaných nákladů. Dotaci mimo dalších administračních požadavků sami obstaráme. Nemusíte tedy znát její podmínky a formality. Naše řešení solární elektrárny je vždy koncipováno tak, aby splnilo všechny podmínky pro získání dotace.

Financování úplně bez starostí

Nemusíte se vydat z úspor, abyste ušetřili na energiích. Díky zprostředkovanému úvěru můžete své úspory vydat na vás jiný sen. Poskytujeme financování ve spolupráci s finančními institucemi na základě uzavření smlouvy o instalaci s naší společností. Naše společnost disponuje oprávněním od České Národní Banky k tomu zprostředkovávat samostatně úvěrové produkty.

Přeplatku na úvěru se bát nemusíte

Vaše energetická nezávislost vyjde na pouhých 346 Kč měsíčně po dobu 8 let a vstupní investici 1 840 Kč a pak již je celá fotovoltaika splacena.

Reprezentativní příklad: výše spotřebitelského úvěru 220 000 Kč, výše měsíční splátky 3 212 Kč, počet měsíčních splátek 96, doba trvání úvěru je do data splatnosti poslední měsíční splátky, celková částka splatná spotřebitelem 308 352 Kč, výsledná RPSN 9,28 %, roční úroková sazba 8,90 %. Výpočet RPSN byl stanoven k datu provedení kalkulace s tím, že ve výpočtu RPSN je zohledněn přesný počet dnů mezi datem kalkulace, datem první splátky a dalšími jednotlivými splátkami, přičemž datum splatnosti měsíčních splátek je 15. dne v měsíci, počínaje měsícem následujícím po podpisu smlouvy. Roční úroková sazba byla stanovena metodou ACT/365. Konečné podmínky úvěru a jeho výše se mohou lišit v závislosti na posouzení Vaší úvěruschopnosti. Úroková sazba je pevná po celou dobu splácení. Poskytovatelem úvěru je společnost ESSOX s.r.o.

Společnost SolarTep s.r.o. je

držitelem oprávnění pro samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru uděleného Českou Národní Bankou. Jako zprostředkovatel spotřebitelského úvěru Vám poskytneme kompletní úvěrový servis přímo u Vás doma, aniž byste museli kamkoliv chodit. Při zprostředkování úvěru spolupracujeme výhradně se společností ESSOX s.r.o. a nenabízíme produkty jiných subjektů, jsme tudíž vázaným zprostředkovatelem. Vyřízení úvěru je u nás pro Vás zcela bez poplatku

Společnost ESSOX s.r.o. vznikla v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Za nejvýznamnější událost v její historii lze bezesporu považovat vstup do finanční skupiny Komerční banky a Société Générale, ke kterému došlo o deset let později, v roce 2003. Dnes společnost patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice.
Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout produkt, který je přímo připraven na pro potřeby financování Zelenýchtechnologií a ekologického bydlení a přináší tak zvýhodněné úrokové sazby.