Financování

Solární elektrárna a tepelná čerpadla pro rodinné i bytové domy bez vstupní investice a navýšení.

Nenechte si uniknout státní dotace, jenom kvůli momentálnímu nedostatku financí

Stát poskytuje dotace na pořízení solární elektrárny nebo tepelného čerpadla pro rodinné i bytové domy. Nicméně se podoba stále snižuje. Bylo by škoda státních dotací nevyužít z důvodu nedostatku vašich financí. V rámci prvotřídního servisu a snaze zpřístupnit ekologické zdroje energie, jsme se spojili s partnerem Essox, díky kterým můžete využít příležitosti a nenechat si ujít státní dotace.

Financování fotovoltaiky

Financování bez NAVÝŠENÍ

Nemusíte se vydat z úspor, abyste ušetřili na energiích. Díky zprostředkovanému úvěru můžete své úspory vydat na Váš jiný sen. Poskytujeme financování ve spolupráci s finančními institucemi na základě uzavření smlouvy o instalaci s naší společností. Naše společnost disponuje oprávněním od České Národní Banky k tomu zprostředkovávat samostatně úvěrové produkty.

Společnost SolarTep s.r.o. je

držitelem oprávnění pro samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru uděleného Českou Národní Bankou. Jako zprostředkovatel spotřebitelského úvěru Vám poskytneme kompletní úvěrový servis přímo u Vás doma, aniž byste museli kamkoliv chodit. Při zprostředkování úvěru spolupracujeme výhradně se společností ESSOX s.r.o. a nenabízíme produkty jiných subjektů, jsme tudíž vázaným zprostředkovatelem. Vyřízení úvěru je u nás pro Vás zcela bez poplatku

Společnost ESSOX s.r.o. vznikla v roce 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Za nejvýznamnější událost v její historii lze bezesporu považovat vstup do finanční skupiny Komerční banky a Société Générale, ke kterému došlo o deset let později, v roce 2003. Dnes společnost patří mezi nejvýznamnější poskytovatele nebankovních finančních služeb v celé České republice.
Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout produkt, který je přímo připraven na pro potřeby financování Zelenýchtechnologií a ekologického bydlení a přináší tak zvýhodněné úrokové sazby.