Jak snížit náklady na energie? Fotovoltaika na splátky levněji než účet za elektřinu.

Jak snížit náklady na energie? Fotovoltaika na splátky levněji než účet za elektřinu.

Jak Fotovoltaika Vás vyjde levněji než měsíční účet za energie

Nebaví Vás pozorovat stále zvyšující se účty za energie, ale fotovoltaiku nebo tepelné čerpadlo si nemůžete dovolit kvůli vysoké počáteční investici? Než se vzdáte myšlenky na solární elektrárnu nebo tepelné čerpadlo kvůli finančním omezením, zvažte výhody financování. Navíc, nezapomeňte využít státní dotace, které jsou nyní k dispozici, i když jejich podpora se postupně snižuje.

Jak tedy získat fotovoltaiku, co nejvýhodněji?  

1. Pouze blázen by nevyužil státní dotace  

Stát poskytuje dotace pro instalaci solárních elektráren a tepelných čerpadel pro rodinné i bytové domy. Nicméně, výše podpory pro obnovitelné zdroje energie se každým rokem snižují. Proto neotálejte a využijte maximální možnou výši. 

2. Měsíční výdaje na FVE jsou často nižší než záloha na energie 

Díky našemu partnerovi Essox není nutné čerpat ze svých úspor, abyste mohli ušetřit na energiích. Financování na splátky umožňuje rozložení nákladů do přijatelných měsíčních částek, které jsou často nižší než měsíční záloha na energie. Myslet na budoucnost se vyplatí, jelikož po splacení Vás nečekají skoro žádné zálohy za energie! 

3. Výhodné podmínky úvěru 

Díky společnosti Essox není nutné čerpat ze svých úspor, abyste mohli ušetřit na energiích. Financování na splátky umožňuje rozdělení nákladů do přijatelných měsíčních splátek a dává vám možnost využít své úspory na jiné priority. Naše společnost vám nabízí zprostředkování úvěrových produktů s výhodnou úrokovou sazbou bez ohledu na výši investice. Splatnost úvěru se pohybuje od několika měsíců až po 10 let, což vám poskytuje flexibilitu při splácení.

Jak Fotovoltaika Vás vyjde levněji než měsíční účet za energie

Veškeré tyto požadavky splňuje naše společnost Solartep.

o   Fotovoltaika a tepelné čerpadlo s 0% počáteční investicí. 

o   Bez úroků

4. Nešetřete na špatných místech

Nenechte se zlákat nejnižší cenou dodavatelů. Nabídky fotovoltaiky často obsahují méně kvalitní komponenty, které nemusí zajišťovat maximální efektivitu výroby energií. Také riskujete vyšší poruchovost po uplynutí záruční lhůty a s tím spojené náklady. 

Jsme nejoblíbenějším dodavatelem FVE v Čechách. Instalujeme pouze prémiové komponenty. 

Nečekejte, až se ceny energií ještě více zvýší. Investujte do budoucnosti, snižte své náklady za energie. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte informace o financování na splátky a státních dotacích, které jsou pro vás nyní dostupné. Vaše cesta k nezávislosti může brzo začít. 

zanechte odpověď