Nedostatek financí již není překážkou při pořízení FVE

Nedostatek financí již není překážkou při pořízení FVE

Nedostatek financí již není překážkou při pořízení FVE

Současná situace na trhu s energiemi nastartovala vlnu zájmu o domácí fotovoltaické (solární) elektrárny. Vždyť kdo by nechtěl svítit a topit, alespoň z části, zadarmo?

Rok 2023 přeje FVE

Instalace fotovoltaických panelů je v našem podání rychlá. Navíc, od roku 2024 je snazší i pro bytové domy, kde již není potřeba souhlasu sta procent vlastníků bytových jednotek. Od nového roku totiž stačí pouze dvě třetiny. Hlavní překážkou pro majitele nemovitostí tak byla až donedávna poměrně vysoká cena za instalaci FVE panelů a připojení k elektrické síti. 

Tato překážka však padá díky naší nabídce financování. Díky kombinaci dotace z programu Nová zelená úsporám a výhodnému úvěru od firmy ESSOX s.r.o totiž pořídíte fotovoltaickou elektrárnu na váš dům s nulovými vstupními náklady. Ne, skutečně to není překlep, sluneční elektrárnu na střeše vašeho domu můžete mít bez jakékoli předchozí investice. Možnost výrazné úspory za energii se tak otevírá i lidem, kteří dosud na pořízení FVE neměli finance.

Nezávislost bez investice

Díky využití naší nabídky tak prakticky okamžitě získáte energetickou nezávislost na vašem dodavateli, jelikož měsíční splátka úvěru je přibližně stejná, jako poplatek za energie při ceně 7 Kč za kWh. Nehledě na to, že cena elektřiny se bude v budoucnosti dále zvyšovat, zatímco vaše splátky budou stále stejné. A jakmile úvěr splatíte, budete mít elektřinu z FVE zcela zdarma – a to i v noci, jelikož systém, který dodáváme obsahuje vysokokapacitní bateriové úložiště, do kterého se ukládají přebytky energie během slunečných dní, a ze kterého můžete čerpat pokud bude zataženo nebo během noci. 

Nenechte si proklouznout šanci na energetickou nezávislost mezi prsty, osvobození od neustále se zvyšujících poplatků za energie máte na dosah ruky. Kontaktujte nás pro nezávaznou, bezplatnou kalkulaci.

zanechte odpověď