Fotovoltaický Ohřev Vody - NZÚ

Ohřívejte vodu ZDARMA bez nákladů na energiích  po většinu roku.

Ohřev teplé vody ZDARMA

Nebylo by fantastické, kdyby každá nepoužitá kilowatthodina energie z vaší fotovoltaické elektrárny, se přesměrovala přímo k ohřevu vaší teplé vody v bojleru na fotovoltaiku? To je ekonomická výhra. Nastal čas, aby váš domov poskytoval teplou vodu ZDARMA.

Díky inteligentnímu a prémiovému regulátoru Kerberos se vaše úspory z FVE ještě zvýší.

Inovativní řešení

Solární systém SOLAR KERBEROS zajišťuje maximální využití energie z fotovoltaických panelů a minimalizuje spotřebu energie ze sítě využitím inteligentního řízení ohřevu vody. Vysoké účinnosti je dosaženo díky DC/DC měniči se sledováním bodu maximálního výkonu (MPPTI, fotovoltaický ohřev vody, ale přináší ještě mnoho více.

Jednoduché, ale efektivní

Nároků na montáž se nemusíte obávat. Na připojení FVE panelů vám bude stačit současná elektroinstalace, takže nepotřebujete vůbec nic navíc. Příliš místa nezabere ani střídač FVE pro rozvod kabelů. Bez problémů se vejde toto nezbytné zařízení fotovoltaiky do technické místnosti nebo třeba do garáže.

Solární systémy zcela nenahradí spotřebu energie, protože slunce není stále k dispozici, ale ve výsledku dokáží ušetřit až 65 % z celkové roční energie pro přípravu teplé vody. U fotovoltaického systému odpadají provozní náklady, neboť je zcela bez údržbový.

Garance dotace

Garantujeme Vám, že s námi získáte dotaci z fondu Nová zelená úsporám

 ve výši 45 000 Kč na solární ohřev vody.

Garance kvality

Na kvalitě nešetříme! Používáme pouze s certifikované komponenty a naše postupy instalace podléhají přísným standardům, díky kterým jsme obdrželi certifikaci Kerberos. Nemusíte se tedy bát o kvalitu a odbornost instalace. U nás se dočkáte špičkového servisu od A po Z. 

solartep dodavatel fotovoltaiky

Zařiďte si ho ještě dnes

Kontaktujte nás pro nabídku a rezervaci termínu instalace.