FOTOVOLTAIKA PRO BYTOVÉ DOMY

Stále se zvyšující účty za elektřinu Vám zvyšují fondy oprav a rozpočet domácností? Je čas vzít záležitosti do vlastních rukou a investovat do budoucnosti Vašeho bytového domu. Fotovoltaika pro bytové domy Vám umožní dosáhnout energetické nezávislosti a ušetřit tisíce korun každý rok!

FVE pro SVJ na klíč s financováním a bohatou dotací

Fotovoltaika pro bytové domy a SVJ je klíčem k Vaší finanční nezávislosti. Instalace solárních panelů na střechu Vašeho bytového domu vám umožní vyrábět vlastní energii a snížit své náklady na elektřinu o až 60%.

Bude o krok blíže být nezávislými na energetických dodavatelích a státu. Navíc, ušetříte a zvýšíte hodnotu vašeho bytového domu.

solární elektrárna pro bytové domy - úspory

Rychlá návratnost investice

Financování

Bylo by škoda nevyužít vysoké státní dotace na modernizaci vašeho bytového domu pouze kvůli nedostatku financí. Váš bytový dům nemusí mít naspořeno ve fondu oprav.
Díky našemu smluvnímu partnerovi společnosti Essox, jsme schopni zajistit pro Váš bytový dům a SVJ i velmi výhodné financování v rámci podpory obnovitelných zdrojů.

FVE na klíč bez starostí pro SVJ

V oblasti bytových domů poskytujeme komplexní služby:

FVE na bytové jednotky leden 2023

Garance kvality díky zkušenostem 

s průmyslovými projekty

průmyslové instalace fotovoltaiky

Dotace pro SVJ pokryje až 50 % nákladů

Nenechte si ujít příležitost a využijte státních dotací na realizaci fotovoltaiky pro bytové domy, které bohužel nejsou časově státem garantované a fungují na bázi "první přijde, první mele".

Kdo může žádat?

  • Společenství vlastníků jednotek
  • Bytové družstvo
dotace na fotovoltaiku pro bytové domy a svj