Solární elektrárna na klíč s platbou až po instalaci

Pouze v Západních Čechách.

Jak funguje hybridní systém u vás doma?

Vyrobená solární energie, která se okamžitě nespotřebuje, je ukládaná do baterií a tuto energii můžete využít i večer. Tepelné čerpadlo je napájeno jak prostřednictvím solární energie, tak v případě potřeby prostřednictvím elektrické energie přímo ze sítě. Tepelné čerpadlo připravuje zároveň i teplou užitkovou vodu.

Výpadky elektřiny nehrozí

Jako nezávislá jednotka na dodavatelích energie, nemusíte řešit jakékoliv výpadky. V případě výpadku elektřiny dojde k automatickému spuštění záložního zdroje vytápění. Celá domácnost využívá po celých 20 hodin levnější sazbu za elektřinu díky tzv. nočnímu proudu, takže levná elektřina je dostupná neustále a vy nemusíte brát žádné ohledy na činnost solárních panelů a nabití baterií.

Masivní úspory jsou jádrem solárních systémů a tepelných čerpadel

Díky tomuto řešení získáte nárok na nejvyšší možnou dotaci a návratnost celé sestavy je tak kolem 7 let, protože roční úspora nákladů za elektřinu a vytápění se pohybuje okolo 60-80 %.

Jak to funguje?

Personalizované služby a pozornost k detailu mohou vést k úspěšnému výsledku jak pro zákazníky, tak pro poskytovatele služeb